Michaela Vášová o své knize Tajemství Heavenu: Dopsala jsem ji ve svých patnácti letech

Na začátku měla Miky pouze bloček, kam si kreslila a také psala básně. Z kreseb a básní se ale později zrodil nápad na rozsáhlý příběh, který se stal základem její knihy Tajemství Heavenu: Země z popela.

Proč se v knize objevuje motiv očí? Co autorku k napsání knihy inspirovalo? A jaký byl pro ni crowdfunding na Pointě? To všechno se dozvíš v rozhovoru. 👇

Rozhovor s autorkou knihy Tajemství Heavenu: Země z popela, Michaelou Vášovou.

Michaela Vášová​​

Medailonek_Autor
Miky Vášová je sedmnáctiletá autorka knihy Tajemství Heavenu: Země z popela. Navštěvuje pedagogické lyceum a ve svém volném čase se kromě psaní věnuje i výtvarnému umění a tvorbě hudby. Její kniha zachycuje příběh fiktivní země, která funguje na základě zvláštních, až trochu bizarních pravidel, a Země z popela rozhodně není poslední příběh z tohoto prostředí.

Tajemství Heavenu: Země z popela

Young adult kniha o čtyřech mladých lidech, kteří dostanou šanci změnit svůj svět k lepšímu. Ale stačí jen málo, a spálí ho na popel.

V půvabné zemi jménem Heaven se dělí lidé podle barvy očí do tří říší – říše květin, říše umění a říše chaosu. V každé z nich se žije zcela rozdílným způsobem a lidé spolu ne vždy vycházejí. Čtyři studenti z různých říší se podivnou náhodou setkají v hlavním městě a odhalují ohavná tajemství systému této země. Zjišťují, že existuje skupina, kterou společnost nepřijala. Ta se už rozhodla přestat skrývat svou odlišnost a ukázat světu, co je zač.
 

Chceš si také splnit svůj sen? Vydej knihu s Pointou! Zajistíme ti tisk, ISBN i distribuci do knihkupectví.